Türkiye Final Okulları Kurs Merkezinde 2024-2025 eğitim öğretim yılı hazırlıkları başladı.

Alanında uzmanlaşmış kadrosu, öğrencelerin konforlu bir şekilde çalışabileceği tam donanımlı 2 adet kütüphanesini hizmete sunuyor.

Her öğrencinin kendine ait kilitli bir dolabının olması, eğitim ve öğretimlerine destek sağlayacak grup dersleri, birebir özel dersler, soru çözümleri,  fiber internet hizmet kalitesi imkanı sağlıyor.

8-10 kişilik sınıflarda eğitim görme fırsatı bulacak öğrenciler, özel kaynaklar eşliğinde her soru çeşidine ulaşabilme imkânı bulacak. Üstelik öğrencilerin kendi seviyelerini görebilecekleri haftalık Türkiye denemeleri yapılacak.

Öğrencilerin eğitim gördükleri süre boyunca, sınav zamanına doğru ve etkin planlama yapmalarına yardımcı olacak olan rehberlik ve koçluk hizmeti de bulunuyor.

Türkiye Final Okulları Kurs Merkezi Müdürü Hidayet Yıldız: “Öğrencilerimize alışık oldukları eğitimin dışında özverili, başarılı, donanımlı, yılların verdiği tecrübeyle, güçlü kadrosuyla siz değerli velilerimiz ve öğrencilerimize kurumsalın katkısıyla yeni yerimizde yeni markamızla eğitimin öncüsü, eğitimde kalite ve başarının anahtarı olmaya devam edeceğiz” dedi.

Muhabir: Ali Çolak