Karaoğlan Fen Lisesi ve Karaoğlan Eğitim Atölyesi öğrencileri YSK’de önemli başarılara imza attı.

AB tescilli cevizde rekolte genç fidanların yetişmesiyle artıyor AB tescilli cevizde rekolte genç fidanların yetişmesiyle artıyor

Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) açıklanmasının ardından gözler derecelere çevrildi. Afşin’de ilk 3 dereceyi Karaoğlan Fen Lisesi ve Karaoğlan Eğitim Atölyesi öğrencileri elde etti.

Ömer Karaoğlan Eğitim Atölyesi kurucusu Ömer Karaoğlan, genç nesillerin gelecekteki hayatını şekillendirme konusunda önemli bir dönemeç olan YKS'nin sonuçlarının tüm öğrencilere hayırlı olmasını temenni etti.

YKS’ye giren tüm  öğrencisini başarılarından dolayı kutlayan Ömer Karaoğlan, “Ömer Karaoğlan Eğitim Atölyesi öğrencilerimizden ilk tespitlere göre; 13 öğrencimiz tıp fakültesini, 5 öğrencimiz diş hekimliği, 3 öğrencimiz eczacılık, 9 öğrencimiz hukuk fakültesini, 32 öğrencimiz mimarlık ve mühendislik fakültesini, 38 öğrencimiz eğitim fakültesini  kazandı. Ömer Karaoğlan Eğitim Atölyesi 2023 YKS’de derece yapan birçok öğrencisiyle başarılarına yeni başarılar ekledi. Gençlerimiz bizim en büyük hazinemiz. Bizler sizler için varız. Bundan sonraki eğitim hayatınızda da başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.