Vali Mükerrem Ünlüer ve protokol üyeleri, Kurban Bayramı münasebetiyle Şeyh Adil Mezarlığı Şehitliğine ve Kapıçam Mezarlığı deprem şehitlerine ziyarette bulundu.

Ziyarette, Vali Ünlüer ve protokol üyeleri, şehitlerimizin kabrine karanfil bırakıp dua ettiler.

Daha sonra Valilik  koordinasyonunda Kurban Bayramı münasebetiyle Milli İrade Meydanı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde, Valilik  Mükerrem Ünlüer, protokol mensupları ve Kahramanmaraşlı hemşerilerimizle bayramlaştı.

G1 A2193G1 A2223

Bayramlaşma törenine, Valimiz Mükerrem Ünlüer’in yanı sıra Kahramanmaraş Milletvekilleri Ömer Oruç Bilal Debgici, Tuba Köksal, Mehmet Şahin, Zuhal Karakoç Dora, İrfan Karatutlu, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Emin Mehmet Terzioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, İlçe Belediye Başkanları, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu ve meslek örgütlerinin temsilcileri, iş insanları ve vatandaşlarımız katıldı.

G1 A2332

Geleneksel bayramlaşma programına katılan hemşerilerimize teşekkür eden Vali Ünlüer, Kurban Bayramı’nın birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim kılması dileğinde bulunarak, bütün hemşerilerimizin Kurban Bayramı’nı tebrik etti..

Muhabir: ALİ ÇOLAK