Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik, Asayiş, Trafik Koordinasyon Değerlendirme Toplantısı, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın başkanlığında Afşin’de yapıldı.
 
EÜAŞ Site-1 Sosyal Tesislerinde düzenlenen toplantıya Kahramanmaraş İl Emniyet Müdür Yardımcısı Şeref Karakaya ve şube müdürleri, ilçe emniyet müdürleri ve amirleri katıldı.
 
Türkiye’nin en huzurlu illerinden bir tanesinin de Kahramanmaraş’ın olduğuna işaret eden Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, “Asayiş ve Trafik Koordinasyon toplantısı için bütün ilçelerimizin emniyet müdürlerimizle ve Kahramanmaraş Emniyet Müdür yardımcılarımızla operasyonel birimlerimizle ilimizin güvenlik konseptini görüşmek için bir araya geldik. Toplantılarımızı belirli zaman aralıkları içeresinde ilçelerde yapıyoruz. Tabi Kahramanmaraş gerçekten Türkiye’mizin en huzurlu illerinden bir tanesidir. Bu huzurun temini ve devamı mutlak suretle ardında akademik ve planlı ve programlı çalışma gerektiriyor. Buda tamamen ortak fikir birliği, beyin fırtınası ve koordinasyon içerisinde gerçekleştirilebilecek bir çalışmanın eseri olacak. arkadaşlarımızın ortak enerjisini sinerji haline getirerek Kahramanmaraş’ımızı Türkiye’nin en huzurlu illerinden bir tanesi olması noktasındaki çalışmalarımızı devam ettireceğiz” dedi.