Cıtytech 2011 5. Uluslar arası Belediye ve Çevre Fuarı Ankara Expo Center’da ziyaretçilerine kapılarını açtı. Kahramanmaraş bölgesinden sadece Afşin Belediyesi’nin katıldığı fuarın açılışını Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek yaptı.

Afşin Belediyesi diğer fuarlara olduğu gibi bu fuara da Eshab-ı Kehf Külliyesi ile ilgili tanıtım malzemeleri ile katıldı. Ulusal ve uluslar arası her türlü organizasyonda yer alan Afşin Belediyesi Eshab-ı Kehf Külliyesinin tanıtımında büyük yol kat etti. 27 Mart tarihine kadar açık kalacak olan info fuarcılık organizasyonundaki 5. uluslar arası belediye ve çevre fuarı’na yaklaşık olarak 10 bin kişinin katılımı bekleniyor. 
 
Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar Eshab-ı Kehf Külliyesinin tanıtımı ile ilgili ne gerekiyorsa şuana kadar yaptığımız kanaatindeyim. Tanıtım konusunda çok büyük bir yol aldık. Ulusal ve uluslar arası fuarlarda açtığımız stantlarla hem ilçemizi hem de manevi değerimiz olan Eshab-ı Kehf Külliyemizi tanıttık. Stantlarımıza beklediğimizden fazla ilgi gördük. Bu konuda bundan sonrada elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Tanıtımla ilgili ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.