Onikişubat ilçesi Mimar Sinan mahallesinde yaşayan 2 çocuk annesi Gül Bülbül, 2 yıl önce hobi olarak başladığı  minyatürlerde seksenli ve doksanlı yıllara ait  yatak odası, masa sandalye ve beşiklerin rağbet gördüğünü söyledi.

Depremde hayatını kaybeden Yağmur’un sesi, Türk Yıldızları Senfoni Orkestrasını gözyaşlarına boğdu Depremde hayatını kaybeden Yağmur’un sesi, Türk Yıldızları Senfoni Orkestrasını gözyaşlarına boğdu

Bülbül, "Serüvenim 2 yıl önce kızımın bana koltuk yaptırması ile başladı. Yaptığım koltuk sonrasındaki tepkiler çok güzeldi. Ben hobi olarak başladım ama şu an sipariş üzerine, gelen istekler üzerine satış yapıyorum.Eskiye dair olan banyo, yatak odası, mutfak gibi ürünler tasarlıyorum. Fiyatları malzemesine göre ürüne göre değişiyor.400 TL ile 1000 TL arasında. Hedefim yapmış olduğum ürünleri yurt dışına kadar tanıtmak. Bu ürünlerin herkesin görmesini isterim. Siparişler teslim edildiğinde bana tekrar dönüşler  olumlu şekilde  oluyor ve ben çok mutlu oluyorum ve gururlanıyorum" ifadesini kullandı.