Afşin Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)  ekonomik durumu iyi olmayan 625 aileye gıda yardımı yaptı. 
13 yıldan beri yardıma muhtaç kişilere yardım eden Afşin Ticaret ve Sanayi Odası, yoksul aileleri bu ramazanda da unutmadı. Bu Ramazan’da Ticaret Odası 625 aileye gıda yardımı yapıyor. Muhtarlar aracılığı ile yapılacak olan yardımların çekleri Afşin Ticaret ve Sanayi Odası tarafından mahalle muhtarlarına teslim edildi.
 Konuyla ilgili bir açıklama yapan ATSO Başkanı Bekir Sıtkı Can, 13 yıldan bu yana her ramazan ayında yardım yaptıklarını söyledi. Can, “Geleneksel olarak 13 yıldan beri yaptığımız yardımlarımızı gene aksatmadık. Bu sene 625 aileye yardım yapıyoruz. Sağ olsun Afşin’in 10 mahallemizin muhtarları mahallelerindeki ihtiyaç sahiplerini tespit edip bizlere bildiriyorlar bizde ihtiyaç sahiplerine yardımlarımızı yapıyoruz. İnşallah bu ramazan-ı şerifte bir nebze de olsa o fakir ailelere bir katkı sağlayabilsek kendimizi mutlu hissedeceğiz. Temel gıdalar olan çay, şeker, makarna, pirinç ve yağ gibi ihtiyaç duyulan malzemeleri fakir vatandaşlarımıza dağıtıyoruz” dedi.
 İhtiyacı olan ailelere ulaştırmak üzere yardım çeklerini alan muhtarlar Afşin Ticaret ve Sanayi Odasının her yıl yaptığı yardımlardan dolayı teşekkür etti