Düzenlenen programa AK Parti Afşin İlçe Başkanı Burhan Karabulut, İlahiyatçı Mustafa Bilal Özden, AK Parti Afşin Gençlik Kolları Başkanı Aytekin Özgül, STK temsilcileri ve gençler katıldı.

Afşin'de ağır hasarlı binaların yıkımı sürüyor Afşin'de ağır hasarlı binaların yıkımı sürüyor

Ömer Ağa Konağı’nda düzenlenen programda konuşan ilahiyatçı Mustafa Bilal Özden, Kudüs’ün tarihi süreci ve İslam aleminin başta olmak üzere Ortadoğu’daki dengeler için önemini anlattı.      

AK Parti Afşin Gençlik Kolları Başkanı Aytekin Özgül, “Değerli hocamızın gençlere yön vermesi ve gençlerimizin Kudüs’ün bizler için ne derece önemli olduğunu anlayabilmesi son derece önemli. Türkiye’nin yüzyılının başladığı bu dönemde gençlerimizin bilinçli ve duyarlı olması çok önemli. Çünkü bu yüzyılı bugünkü gençlik taşıyacak. Programda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İlçe başkanı Burhan Karabulut da, “Gençler bizim için çok kıymetli enerjimizi gençlerden alıyor onlar için var gücümüzle ilçede çalışıyoruz. Bu programı düzenleyen gençlik kolları başkanımıza ve ilahiyatçı Mustafa Bilal Özden’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Afşin’de ‘Kudüs’ü Düşünme Saati’ programı düzenlendi (6)Afşin’de ‘Kudüs’ü Düşünme Saati’ programı düzenlendi (5)Afşin’de ‘Kudüs’ü Düşünme Saati’ programı düzenlendi (4)Afşin’de ‘Kudüs’ü Düşünme Saati’ programı düzenlendi (3)Afşin’de ‘Kudüs’ü Düşünme Saati’ programı düzenlendi (2)Afşin’de ‘Kudüs’ü Düşünme Saati’ programı düzenlendi (1)

Kaynak: Oğuzhan Ağyar