Haftalık sıcaklık ortalamaları şu şekilde:

29 Ocak Pazartesi: Parçalı Bulutlu, en düşük sıcaklık değeri -6, en yüksek sıcaklık değeri ise 1 derece olacak. En düşük nem oranı 45, en yüksek nem oranı 74 olması bekleniyor. Bugün, rüzgar kuzeydoğudan esecek ve rüzgarın hızı ise ortalama 9 kilometre olacak.

30 Ocak Salı: Kar Yağışlı, günün en düşük hava sıcaklığı -3, en yüksek sıcaklık değeri ise 3 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 49, en yüksek nem oranı ise 76. Gün içerisinde esecek rüzgar ise kuzeydoğudan 14 kilometre hızla esecek.

31 Ocak Çarşamba: Parçalı bulutlu, en düşük hava sıcaklığı -5, en yüksek hava sıcaklığı ise 4 derece olması düşünülüyor. Günün en düşük nem oranı 43, en yüksek nem oranı ise 73 olması bekleniyor. Çarşamba günü doğudan 7 kilometre hızla rüzgarın etkili olması bekleniyor.

1 Şubat Perşembe: Az Bulutlu, günün en düşük hava sıcaklığı -7, en yüksek hava sıcaklığı ise 5 derece civarında seyretmesi bekleniyor. En düşük nem oranı 38, en yüksek nem oranı ise 78 olması düşünülüyor. Gün içerisinde ise doğudan 6 kilometrelik rüzgarın etkili olması bekleniyor.

2 Şubat Cuma: Az bulutlu bir havanın etkili olacağı günde en düşük hava sıcaklığı -6, en yüksek hava sıcaklıklarının ise 5 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 36, en yüksek nem oranı ise 75. Günün etkili rüzgar yönü ise güneydoğudan 5 kilometre hızla etkili olması bekleniyor.

Muhabir: Eda Yamanlı