KSÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Kamile Gül Atandı KSÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Kamile Gül Atandı

2024 yerel seçimlerinde AK Parti'den Belediye Başkanlığı için aday adaylığını duyuran Cüneyt Yücel,  ilçe teşkilatına giderek evraklarını İlçe Başkanı Burhan Karabulut;’a teslim etti.

Yücel, “Afşin’de birlik ve beraberliği sağlamak, Afşin’i ayağa kaldırmak için yola çıktım” dedi.

31 Mart’ta yapılacak seçimde Afşin Belediye Başkanlığına aday adayı olan Yücel, “Birlik ve beraberlik içerisinde Afşin’imizin çehresini değiştirecek, Afşin'imize hizmet yapılmasını sağlamak istiyoruz. Allah nasip ederse bir yola çıktık. Afşin asrın felaketinde büyük yaralar aldı ve şimdi ilçemizin bulunduğu noktada görev alma zamanı ve hizmet etme görevini bir borç biliyorum. Bu yolda da Allah bizleri İnşallah hayırlısıyla karşılaştırır. Hayırlı olmayan hiçbir şeyi de Allah bizlere nasip etmesin.” açıklamasında bulundu.

AK Parti Afşin İlçe Başkanı Burhan Karabulut da, “Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Cüneyt Yücel, müracaatını partimize yapmış olup, evraklarını teslim etti. Aday adayımıza çıkmış olduğu bu yolda başarılar dileriz. Hayırlı olsun.” İfadelerine yer verdi.

402320300_827596566037773_7934270638024603766_n