Elbistan’ın girişinde bulunan aile mekanı Yeşil Göl Restaurant, eşsiz göl manzarası eşliğinde müşterilerini lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Yeşil Göl Restaurant (2)

Karaelbistan Mahallesi'nde işletmeciliğini Hacı Şahin'in yaptığı Yeşil Göl Restaurant, alkolsüz aile mekanı ve muhteşem göl manzarası eşliğindeki zengin menüsü ile müşterilerini ağırlamaya başladı.

Yeşil Göl Restaurant (1)

Karaelbistan Mahallesi çıkışı araç muayene istasyonu ilerisinde zengin menüsü ile lezzet tutkunlarını ağırlayan Yeşil Göl Restaurant, maharetli ustaların hazırladığı birbirinden lezzetli kebap ve ızgara çeşitleri, akarsu tatlı alabalığın yanında 28 çeşit serpme kahvaltı seçeneğini müşterilerine sunuyor.

Yeşil Göl Restaurant (3)

Yeşil Göl Restaurant'ın, göl manzarası eşliğinde eşşiz lezzetlerle doğayla iç içe zaman geçirmek isteyenler için güzel bir atmosfer sunduğunu belirten işletmeci Hacı Şahin, "Göl manzarası eşliğinde zengin menümüz ve birçok ihtiyaca cevap veriyoruz.  Izgara, alabalık ve fırın lezzetlerimizle hizmetinizdeyiz. ustamızın özel sosuyla tatlandırılıp servis edilen Akarsu tatlı Alabalığı, Izgara çeşitleri, sabahları hafta içi ve hafta sonu 28 çeşit kahvaltı çeşitleri, fırın çeşitleri, Konya usulü pide çeşitleri, Antep Lahmacun, pizza, çocuk menüsü ile çocukların ve ailelerin kargaşadan uzak, doğayla iç içe bir mekanda hizmet veriyoruz. Tüm bölge halkını, maharetli ustalarımızın hazırladığı tatları denemeye davet ediyoruz. Kahvaltı tabağı ile serpme kahvaltı seçeneği ile de güne güzel bir başlangıç yapmak isteyenlerin yanındayız. İster öğle ya da akşam yemeği isterseniz de kahvaltı için eşsiz manzaraya karşı güzel bir atmosferde zaman geçirmek isteyenleri restoranımıza bekliyoruz. Rezervasyon için 0533 602 0646 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz” dedi.

Yeşil Göl Restaurant (16)Yeşil Göl Restaurant (15)Yeşil Göl Restaurant (13)Yeşil Göl Restaurant (14)Yeşil Göl Restaurant (12)Yeşil Göl Restaurant (10)Yeşil Göl Restaurant (11)Yeşil Göl Restaurant (8)Yeşil Göl Restaurant (7)Yeşil Göl Restaurant (6)Yeşil Göl Restaurant (4)Yeşil Göl Restaurant (5)

Muhabir: Deniz Doğan