Yerli ve Milli Parti ülke genelinde teşkilatlanma çalışmalarını devam ederken Afşin’de de Yerli ve Milli Parti’nin Afşin İlçe Kongresi gerçekleştirildi.

Dedebaba Türbesi yanında bulunan İlçe Teşkilatında gerçekleşen Kongrede Genel Başkan Yardımcısı ve teşkilat başkanı Bekir Aktaş’ın katılımıyla gerçekleşti. Kongrede seçime Muhammet Çağrı Korkmaz tek aday olarak girdi.

Yerli Ve Milli Parti Afşin İlçe Kongresi Yapıldı (3) (Large)

Divan Başkanlığı seçimi sonrasında konuşan Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Bekir Aktaş, “Biz vatandaşımız için, halkımız için yapacaklarımızın peşindeyiz. 100 yıllık bir Cumhuriyetimiz var. Siyasi partilere dönüp baktığımızda sadece Atatürk siyaset yapmamıştır. Kurucumuz Atatürk bu ülkenin neye ihtiyacı var ise ona hizmet etmiştir. Biz de inşallah memleketimize hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yerli Ve Milli Parti Afşin İlçe Kongresi Yapıldı (2) (Large)

Daha sonra açıklama yapan Muhammet Çağrı Korkmaz, “Yerli ve Milli Partimiz yeni bir parti. Hızla teşkilatlanıyoruz. Bana bu görevi layık gördükleri için teşekkür ederim. Hedefi iktidar olan bir partiyiz. Kongremiz hayırlara vesile olsun” ifadelerini kullandı.

Yerli ve Milli Parti Afşin İlçe Kongresine Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Bekir Aktaş, Kırşehir İl Başkanı Murat Atabey, Kahramanmaraş İl Başkanı Aytekin Selanikli ve Kahramanmaraş ilçe başkanları katıldı.

Yerli Ve Milli Parti Afşin İlçe Kongresi Yapıldı (1) (Large)-1Yerli Ve Milli Parti Afşin İlçe Kongresi Yapıldı (1) (Large)

Muhabir: Ali Çolak