Afşin’de 2022-2023 eğitim ve öğretim yılına hazırlık toplantısı gerçekleştirildi.

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman tarafından okul müdürlerinin katılımıyla ilçelerde toplantılar gerçekleştirildi.

Afşin Belediyesi Sebahattin Atalay Kültür Merkezinde yapılan toplantıda il genelinde 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı hazırlık çalışmaları birlikteliğin sağlanması ve planlama konularında bilgilendirme yapıldı.

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri de katıldı.

 İlk toplantı Onikişubat, Dulkadiroğlu ve Türkoğlu ilçelerine yönelik gerçekleştirildi. 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu’nda yapılan toplantıya Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver Gökşen ve şube müdürleri, Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürü Harun Kurt ve şube müdürleri, Türkoğlu İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Çelik ve şube müdürleri ile Onikişubat, Dulkadiroğlu ve Türkoğlu ilçelerinde görev yapan okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Diğer toplantı ise Elbistan, Ekinözü ve Nurhak ilçelerine yönelik gerçekleştirildi. Elbistan İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Misâk-ı Millî Konferans Salonu’nda yapılan toplantı, Elbistan İlçe Millî Eğitim Müdürü Fatih Çetin ve şube müdürleri, Ekinözü İlçe Millî Eğitim Müdürü Hüseyin Turaç ve şube müdürleri, Nurhak İlçe Millî Eğitim Müdürü Kazım Bozkurt ve şube müdürleri ile Elbistan, Ekinözü ve Nurhak ilçelerinde görev yapan okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Afşin’de görev yapan okul müdürlerine yönelik Afşin Belediyesi Konferans Salonu’nda yapıldı. Toplantıya Afşin İlçe Millî Eğitim Müdürü Fatih Kaba, şube müdürleri ve okul müdürleri katıldı.