İşletme sahibi Kamil Çetin ve Gökhan Arslaner tarafından kurulan “Waffi Cafe” yüzlerce çeşit ürünüyle müşterilerini ağırlamaya başladı. Törenle hizmete açılan işletme, geniş bir waffle menüsü sunarak müşterilerine zengin bir seçenek yelpazesi sunuyor.

Waffi Cafe (15)

Efsus Turan Mahallesi’nde hizmete açılan Waffi Cafe’nin açılışına AK Parti Afşin Belediye Başkan Adayı Koray Kıraç, CHP Afşin Belediye Başkan Adayı Murat Bozkurt, AK Parti Afşin İlçe Başkanı Burhan Karabulut, CHP Afşin İlçe Başkanı İsmail Kalender, Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emrah Gümüş, siyasi parti temsilcileri ve ilgililer katıldı.

Waffi Cafe

AK Parti Afşin Belediye Başkan Adayı Koray Kıraç, açılışta yaptığı konuşmada, ” İnşallah bol, bereketli, kazançlı bir işiniz olur. Bugünlerde heyecanlanıyoruz, bu cadde, Afşin’in gençlerinin hizmet ettiği, memleketine hizmet verdiği iş yerleriyle dolacak. Buna inanıyoruz, heyecanlanıyoruz. Asrın felaketini yaşadığımız bu memleketimizin bu gençlerle birlikte en güzel yere geleceğine inanıyoruz. Esnaflarımız için vatandaşlarımız için güzel bir ortam oluşturup iktidarıyla muhalefetiyle biz bir beraber olacağız” dedi.

Waffi Cafe (13)

CHP Afşin Belediye Başkan Adayı Murat Bozkurt ise açılışta yaptığı konuşmada, “Nasıl iş yerleri kapanınca bizleri üzüntü kapsıyorsa, memlekete açılan her güzel şeyde biz seviniyoruz. Biraz önce Koray bey güzel bir şey söyledi inşallah 31 Mart’ta hep beraber Afşin kazansın diyelim. İşletme sahibi kardeşlerimize hayırlı uğurlu eylesin” dedi.

Waffi Cafe (1)

Waffi Cafe işletme sahipleri Kamil Çetin ve Gökhan Arslaner ise işletmelerini müşteri odaklı bir hizmet anlayışıyla yönettiklerini belirterek, “Afşin halkının aradığı lezzet kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Wafflenin adresi Waffi Cafe açıldı. Müşteri memnuniyeti önceliğimizle 120 çeşit dünya kahvesi, waffle, yaş pasta, tatlı, tost ve kahvaltı gibi birçok seçeneği müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

Waffi Cafe (3)

Geniş alanı ve güler yüzlü personelleriyle hizmet vermeye başlayan Waffi Cafe müşterilere zengin bir kahve çeşitliliği ve lezzetli atıştırmalıklarla dolu bir deneyimi sunarken, işletme sahipleri Kamil Çetin ve Gökhan Arslaner, deprem sonrası Afşin’in kalkınması için hizmet verdiklerini vurguluyor.

Waffi Cafe (14)Waffi Cafe (12)Waffi Cafe (10)Waffi Cafe (8)Waffi Cafe (9)Waffi Cafe (6)Waffi Cafe (7)Waffi Cafe (4)Waffi Cafe (5)Waffi Cafe (2)

Muhabir: DENİZ DOĞAN