Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Dr. Yıldırım Ramazanoğlu, 25. Dönem Milletvekilliği görevi için başvuru yapmayacağını söyledi.
Ramazanoğlu yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:
“07.06.2015 tarihi itibarıyla başlayacak olan 25. Dönem Milletvekilliği görevi için başvuru yapmadım. Bu yönündeki talebimi, üzerimde çok büyük emekleri olan parti büyüklerime bizzat ilettim ve onaylarını alarak helalleştim.Bugüne kadar, şahsıma verdikleri görev ve sorumluluklar, gösterdikleri güven, takdir ve teveccüh için, hem şahsım ve çalışma arkadaşlarım, hem de tüm Ramazanoğlu ailesi adına en kalbi şükranlarımı sunuyorum.”

Ak Parti adına açıklanan yol haritamızdaki ortak amaçların ve belirlenen kilometre taşlarının tamamına ulaşılabilmesi için, hangi görevin ve hedefin kimin alanına girdiğine bakılmaksızın, tüm Milletvekillerimizle geceli gündüzlü çalıştık, çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz diyen Ramazanoğlu şu ifadeleri kullandı. “Hizmetlerin bir neferi olmaya, coğrafyamızın her noktasında bulunmaya, teşkilatımızın vereceği tüm görevleri bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla yerine getirmeye, omuz omuza sizlerle birlikte, aynen devam edeceğim.Seçim döneminde de teşkilatımızla birlikte çalışacağım.”

Ramazanoğlu: “Kelimenin en geniş anlamıyla ve herkesi kucaklamak istediğim bir ifadeyle, Ak Parti ailemizin görev yapmış ve yapmakta olan tüm değerli mensuplarına, bürokratlarımıza, gönüldaşlarımıza, işbirliği yaptığımız paydaşlarımıza, çalışma arkadaşlarımıza, medya mensuplarımıza,tüm hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum, hepsi birbirinden değerli tüm aday adaylarımızı içtenlikle kutluyorum, demokrasi şölenimize hoşgeldiniz diyorum ve çok değerli kamuoyumuzdan yaptıklarımızla yapamadıklarımızla birlikte helallik dileyerek saygılarımı sunuyorum.”dedi.