Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Kurban Bayramı öncesi İl Jandarma Komutanlığımız ve İl Emniyet Müdürlüğümüzün yol kontrol noktalarına ziyarette bulundu.

Yol kontrol noktalarında görev yapan Jandarma ve Emniyet personelini ziyaret eden Vali Coşkun, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için kendi sorumluluk sahasında 7/24 esaslı bir çalışma yürüterek gecesini gündüzüne katan tüm güvenlik güçlerimize teşekkür ederek görevlerinde kolaylıklar diledi ve gelecek kurban bayramını tebrik etti.

 Vali Coşkun, ayrıca yol kontrol noktalarında, İçişleri Bakanlığımızın “Bu Yolda Sana Çok Güveniyoruz” mottosuyla hazırladığı “2023 Yılı Kurban Bayramı Trafik Tedbirleri”  kapsamında sürücülerimize bayramın hüzne dönüşmemesi için trafik kurallarına uymaları ve kemerlerini bağlamaları yönünde hatırlatmada bulunarak Kurban Bayramlarını tebrik etti. 

 Vali Coşkun’a yol kontrol noktalarına yaptığı ziyarette, İl Jandarma Komutanı Alb. Tolga Yağan ve İl Emniyet Müdür Vekili Halil İbrahim Uluğbey de eşlik etti.

Vali Coşkun, ziyaretleri kapsamında depremzede vatandaşlarımızın kaldığı Narlı Konteyner Kente de ziyarette bulundu.

Vatandaşlarımızla hasbihal eden Vali Coşkun, vatandaşlarımıza hem geçmiş olsun dileklerinde bulundu hem de Kurban Bayramlarını tebrik etti.

Burada görev yapan personelle de bayramlaşan Vali Coşkun, özverili çalışmalarından dolayı tüm personele teşekkür etti.