Afşin’de, İlçe Kaymakamı Ahmet Can Pınar ve Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven tarafından karşılanan Vali Coşkun, ilçe genelinde incelemelerde bulundu.

İlçe ziyaretine Afşin – Elbistan Termik Santralleri’nde incelemelerde bulunarak başlayan Vali Coşkun, yetkililerden santralin durumuna ilişkin bilgiler aldı.

Daha sonra Afşin Kaymakamlığı’na geçen Vali Coşkun, Kaymakam Ahmet Can Pınar’dan ilçenin genel durumuyla ilgili bilgiler aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Afşin Belediyesi’ne geçen Vali Coşkun, Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven’den belediye hizmetleriyle ilgili bilgiler alarak, yapılacak yatırımlar ve planlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretlerin ardından toplu taşıma araçları, iş yerleri ve çeşitli yaşam alanlarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Vali Coşkun,  vatandaşlara kontrollü sosyal hayat kapsamında “Maske, Sosyal Mesafe ve Temizlik” kurallarına uyulması hususunda hatırlatmalarda bulundu.

Vali Coşkun, “Bakanlıklarımızın ve Bilim Kurulumuzun almış olduğu tedbir kararlarına harfiyen uyduğumuz sürece, bu zor sürecinde üstesinden geleceğimize inanıyorum. Yeter ki tedbirlere uyma konusunda hassas davranalım, birlikte başaracağız inşallah. ” dedi.

Vali Coşkun, incelemeler ve ziyaretler sonrasında, Kaymakam Ahmet Can Pınar ve Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven’e çalışmalarında başarılar dileyerek, gayretlerinden dolayı teşekkür etti.

Editör: Haber Merkezi