TotalEnergies İstasyonları'nın yenilenen Club TotalEnergies sadakat programı, MarTech Awards'dan "müşteri deneyiminde en iyi teknoloji kullanımı" kategorisinde en iyi proje ödülü aldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Martech Awards'ın bu kategorisinde müşteri deneyimini teknolojiyle iyileştiren ve kullanıcı deneyiminde yaşanan olası pazarlama problemlerinin çözülmesi konusunda teknolojiyi en etkili kullanan markalar ödüllendiriliyor.

Özellikle mobil uygulama tarafında müşteri deneyimini artıracak şekilde yeniden oluşturulan Club TotalEnergies sadakat programı, pazarlama sorununa çözüm olacak teknolojiyi geliştirmesiyle "müşteri deneyiminde en iyi teknoloji kullanımı" ödülüne layık bulundu.

Yenilenen Club TotalEnergies sadakat programı sayesinde "Hikaye Paylaşımı", "Çarkı Çevir", "Cevapla-Kazan" ve "Seyahat Rotası" gibi oyunlaştırma modülleriyle sektöre ilkler kazandırıldı. Ayrıca kullanıcılar pompada puan kazanımı ve pompada puan harcama imkanına kavuşurlarken, bireysel kullanıcılar, "Tek GSM=Tek Plaka" sistemine geçerek tek üyelik hesabı üzerinden yapılacak alışverişlerde kendilerine özel kampanyalar ve sürpriz ödüllerden yararlanabiliyor.

Uygulama üzerinden alınacak kod ile cep telefonu gibi kişisel verilerini paylaşmaya gerek kalmadan da üyeliklerini doğrulatabilecek olan kullanıcılar ayrıca yenilenen "mobil ödeme" seçeneğiyle araçlarından inmeden yakıt alımlarını yapabiliyor ve otomatik olarak Club TotalEnergies puanlarını kullanabiliyor.

Kaynak: AA