Afşin Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işbirliği ile 500 ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımı yapıldı.

Başkan Güven’den Mevlid Kandili Mesajı Başkan Güven’den Mevlid Kandili Mesajı

Ticaret Odası hizmet binasında ilçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaba ile bir araya gelen Oda Başkanı Bekir Sıtkı Can,  Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan eğitim yardımlarının ihriyaç sahibi öğrencilere ulaştırılacağını söyledi.

Can, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere Afşin Ticaret ve Sanayi Odası’na gönderilen 150 bin TL tutarındaki kırtasiye yardımı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tespit edilen 500 ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne  teslim ettik. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Afşin Ticaret ve Sanayi Odası olarak her zaman eğitim ve öğretim faaliyetlerine destek vermeye ve eğitim camiasının her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaba da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Afşin Ticaret ve Sanayi Odasına eğitime verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek, 2023-2024 eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundu.