Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu yıl 22’ncisi düzenlenen Altın Pusula Ödül Töreni, 26 Haziran Çarşamba akşamı gerçekleştirildi. Protokol, iş dünyası, üst düzey yöneticiler, iletişim profesyonelleri, sivil toplum kuruluşları ile kamu kuruluşları yöneticileri ve akademisyenlerin katılımıyla gerçekleştirilen törende, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Cumhuriyet’in 100’üncü yılına özel olarak hazırladığı Cumhuriyetin Yüzleri web sitesi www.cumhuriyetinyuzleri.org ile Dijital İletişim - Mikro Site kategorisinde ödüle layık görüldü.

Cumhuriyet’i koruyan herkes, Cumhuriyet’in yüzüdür

“Bir Çocuk Değişir, Türkiye Gelişir” mottosuyla çağdaş nesillerin yetişmesi için Türkiye genelindeki etkinlik noktalarında ilköğretim çağındaki çocuklara Cumhuriyet’in ilkeleri ışığında nitelikli eğitim desteği sağlayan TEGV, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına özel olarak hazırladığı interaktif web sitesi www.cumhuriyetinyuzleri.org ile herkesi Cumhuriyet’in yüzü olmaya davet ediyor. Cumhuriyet’in 100. yılı olan 2023’ten bu yana aktif olan web sitesini ziyaret eden kullanıcılar, kendi fotoğraflarını yükleyerek interaktif bir Atatürk portresi oluşturuyor. Bugüne kadar 10.000’e yakın katılımcının fotoğrafıyla büyüyen çalışma, en geniş katılımlı interaktif portrelerden birisi olma özelliğini de taşıyor.

Web sitesine fotoğraf yükleyen binlerce kişi, Cumhuriyet’in 100. yılına özel hazırlanan Atatürk portresi hatırasını #CumhuriyetinYüzleri etiketiyle sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Kaynak: Bülten