banner430
Yahudilerin üstün ırk olduğuna dayalı bir anlayış. Bu ırk, dünyayı idare etmelidir. Diğer ırklar Yahudilerin köleleri. Tahrif ettikleri kitaplarında böyle yazılı. Filistin toprakları, Nil’den-Fırat’a kadar, arz-ı mevud düşüncesi. Yine kendi inandıkları kutsal(!) kitaplarında yazılı olanlar. Kısaca Siyonist bakış budur.
Dünyaya dağılmış Yahudilerin Filistin’den toprak almak için Sultan Abdulhamit Han’a müracaatları ve sultanın cevabı tarihi sayfalarda mevcut. O büyük sultan Abdulhamit Han, bunların bozuk niyetlerini çok iyi bilen biri olduğunu bugün daha iyi anlıyoruz.
Osmanlının yıkılmasında etkin rol alan Yahudiler, Ortadoğu’ya da şekil verenler içinde önemli roller üslenmişlerdir.
1948 yılında Filistin’de küçük bir yerleşim yeri elde eden Yahudiler İsrail devletini kurmuştur. O tarihten bugüne kadar işgaline devam eden ve topraklarını devamlı genişleten bir anlayışa sahiptir.
Peygamberlerini yalanlayan, taşlayan, öldüren bir millet Yahudiler. Yeryüzünde Yahudilerin tek devleti İsrail. Din tanımayan, Tanrı tanımayan, ilahi izzet ve ikramlara nankörlükle cevap veren bir kavmin soyu. Kaşla göz arasında sapıtan bir topluluk.
 
İsrail orantısız güç kullanan bir millet. Çoluk çocuk demeden yaşlı kadın ayırmadan öldüren, ölüm makinaları. Her bir İsrail yetkilisi savaş suçlusu. İşgalci bir millet. Halkının bir kısmı, bu işgali onaylamazsa da genelde süfli bir kavim.
Arzı fesada verecek kadar fitne ve fesat bir millet. Yahudileşmenin zirvesinde duruyor İsrail. Dünyanın en büyük terör devleti.
Dünyayı idare eden (!) süper güçlerdeki lobi çalışmalarıyla Yahudilere destek veriyorlar. BM’nin gelişmiş daimi üyeleri İsrail’den yana tavır koyuyor. AB’nin tutumu, BM’nin bir benzeri.
Lobi çalışmaları, kitle iletişim araçları ile saldırgan tutumunu, işgalci bakışını ve terörünü gizlemeye çalışıyor.
Dünya biliyor ki; Filistin’in kendilerini savunacak kayda değer bir şeyleri yok . Üstelik, İsrail tarafından etrafları yedi metre yüksekliğinde duvarla çevrili. Giriş ve çıkışlar İsrail’in kontrolünde. Gazze açık bir hapishane görünümünde. Ayrıca 24 saat uydu aracılığıyla Filistinliler izlenmekte ve nokta saldırılar yapılmakta.
Dünya İsrail’in yanında yer almaya devam ediyor. Korkudan, baskıdan, ekonomik çıkardan ve Allah’tan çok Yahudilerden korktuklarından bunu yapıyorlar.
Oysa Allah (cc) diyor ki; “Allah'tan başka dostlar edinenlerin durumu, örümceğin durumu gibidir. Örümcek bir yuva edinir; halbuki yuvaların en çürüğü şüphesiz örümcek yuvasıdır Keşke bilselerdi!” (Ankebut -41) 
(Ey Filistinli! küçük bedenleri, cansız toprağa düşen çocuklar size yardımcı olamadığım için, size destek veremediğim için, sizin yanınızda olamadığım için hem utanıyor, hem de özür diliyorum)
Önce El-Fetih ve Hamas, kardeşliklerini dünyaya ilan etmeli, birlik ve beraberliğini göstermeli.  
Arap birliği teşkilatı, İslam İşbirliği teşkilatı ve diğer Müslüman teşkilatlar, bir buçuk milyar İslam alemi. Biraz kendilerine gelse yer yüzünde bu kadar zulüm olamaz. Birlik içerisinde olan bir topluluk, gerçekten Allah’tan hakkıyla korkarsa Filistin’de ve diğer yerlerde bu kadar kan akmaz. Zulüm yaşanmaz. Hakkıyla Allah’tan korkan Müslümanlar mazlumun yanında, zalimin karşısında yer alır.
Her zalime Allah (cc) bizim ellerimizle haddini bildirsin ve mazlumu korusun…
Selam ve dua ile…
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner471

banner457

banner372

banner432

banner464

banner373