Açılışa, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mevlüt Kurt, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AK Parti 28.Dönem Milletvekili Adayı Koray Kıraç, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Servet Okur, AK Parti Afşin İlçe Başkanı Burhan Karabulut, MHP Afşin İlçe Başkanı Süleyman Aycan, CHP Afşin İlçe Başkanı Tufan Yanar, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can, Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Emrah Gümüş ve ilgililer katıldı.

İstanbul, Çorum, Tokat ve Antalya gibi birçok ilde yoğun ilgi gören Şımarık Aksesuar, Afşin’de de açıldı. Kişisel Bakım ürünleri, temizlik ürünleri, takı, çanta ve sağlık ürünleri, saat ve parfümlere çeşitleriyle hizmet vermeye başladı.

Açılış konuşmasını yapan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mevlüt Kurt, “Bugün burada Behiye Hanımefendi adına açacağımız iş yerinin açılışı için toplanmış bulunuyoruz. Çok kıymetli kardeşlerim. Bildiğiniz gibi ülke olarak özellikle de bölge olarak zor dönemler yaşıyoruz. En büyük sebebi yaşamış olduğumuz 6 Şubat depremi. Allah'a çok şükür ki devletimizin güçlü olması, cumhurbaşkanımızın güçlü liderliği sayesinde yaklaşık 6 ay gibi bir süre zarfında Allah'a çok şükür yaralarımızın birçoğunu az da olsa bir şekilde toparladık. Açtığımız işyerini başta Behiye hanımefendiye, Afşin’inimize, bölgemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, “Biz 2014’den beri şunu söyledik, Afşin ve Elbistan potansiyelleri birleştirdiği zaman çok daha güçlü, daha ekonomik olarak bir bölge olacak. Bunun da burada bir örneğini görüyoruz. Franchise firması olan Şımarık Aksesuar’ın Afşin’e açıldı. Hayırlı olsun” dedi.

Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can, “Davetimize icabet ettiniz, sizlere çok teşekkür ediyorum. Tabii bir babanın gururlu bir günü. Ben ticaret odası başkanı olarak çok iş yeri açtım ama kızımın iş yerini açmak yine bana nasip oldu. Sağ olsun Afşin'de bir eksikliği gidermek için böyle bir iş yeri açmayı uygun gördüler. Rabbimden rızıklarını bol etsin inşallah. Geldiğiniz için sizlere teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Şımarık Aksesuar işletme sahibi Behiye Karakuş, “Açılışımıza gelen AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mevlüt Kurt, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AK Parti 24.Dönem Milletvekili Adayı Koray Kıraç, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Servet Okur, AK Parti Afşin İlçe Başkanı Burhan Karabulut, MHP Afşin İlçe Başkanı Süleyman Aycan, CHP Afşin İlçe Başkanı Tufan Yanar, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can, Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Emrah Gümüş ve isimlerini sayamadığım tüm misafirlerimize teşekkür ederim. Kozmetik sektöründe bulunan binlerce çeşit ürün müşterilerimizi bekliyor” dedi.

Kumluca'da yapılacak Atatürk Stadyumu'nun temeli atıldı Kumluca'da yapılacak Atatürk Stadyumu'nun temeli atıldı

Şımarık Aksesuar Afşin’de Açıldı (17)Şımarık Aksesuar Afşin’de Açıldı (16)Şımarık Aksesuar Afşin’de Açıldı (15)Şımarık Aksesuar Afşin’de Açıldı (14)Şımarık Aksesuar Afşin’de Açıldı (13)Şımarık Aksesuar Afşin’de Açıldı (12)Şımarık Aksesuar Afşin’de Açıldı (6)Şımarık Aksesuar Afşin’de Açıldı (5)Şımarık Aksesuar Afşin’de Açıldı (4)

Kaynak: DENİZ DOĞAN