Kompakt tasarımı ve rahat kullanımı ile tüm seyahatlerinize eşlik edecek Arzum Steam Rush Eco Buharlı Düzleştirici, seyahatlerinizde ulaşmak istediğiniz şıklıktaki en büyük yardımcınız olacak.   

 

Ütüye pratiklik kazandıran, kompakt tasarımı ile seyahatlerin vazgeçilmezi olmaya aday Arzum Steam Rush Eco Buharlı Düzleştirici, 30 saniyede ısınarak kıyafetlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde ütülemenizi sağlar. 20 grama kadar sürekli buhar çıkışı ile kırışıklıkları kolayca düzeltir, ütülü kıyafetlerin şıklığını ve keyfini seyahatlerde de yaşatır.   

El ergonomisi ile uyumlu kompakt yapısı kullanıcısını yormaz, ütü yapmayı kolaylaştırır. Tasarımı göz doldurur. Paslanmaz çelik tabanı kumaş üzerinde üstün bir kayma performansı ve çizilmelere karşı dayanıklılık sunar. Kıl fırça başlık ile kalın kumaşlar üzerinde kullanım kolaylaşır. Kumaş türü fark etmeksizin tüm kıyafetlerinizi güvenle ütülemenize imkan tanır. Hafif yapısı ve katlanabilir tutma sapı kendine en küçük valizde bile yer bulur. Dikey buhar özelliği ile ütü yapmak için ütü masası ya da sert zemine ihtiyaç bırakmaz. 1.7 metrelik kablosu ile ütüde hareket özgürlüğü sunar. Çıkarılabilir su haznesi, düzleştirici için gereken suyu doldurulmasını pratikleştirir.

Arzum Steam Rush Eco Buharlı Düzleştirici’ye arzum.com.tr ve tüm satış kanallarından ulaşabilirsiniz.

 

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında: 

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, 57 yıllık sektör birikimiyle ‘Sen dokunursun değişir dünya’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle, güvenilir ve yenilikçi bir marka. Türkiye ve dünyada, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, sıcak içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 farklı ürün kategorisinde 650 ürünüyle milyonlarca kişiye satış gerçekleştiriyor. Türkiye’de ilklere imza atarak küçük ev aletleri sektörüne yön veren Arzum, tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak görüyor. Bu vizyon ile, ulusal ve uluslararası birçok yarışmada prestijli ödüllerin sahibi olan Arzum aynı zamanda Arzum OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını da misyon edindi. Doğrudan fincana servis, közde pişirilme ve kendi kendini yıkayabilme özellikleriyle dünyanın her yerinde ideal lezzetler sunan Arzum OKKA'lar, Türk kahvesinin globalleşme serüvenine makineli çözüm oldu. 2019'un ilk yarısında Ducati birlikteliği ile ses getiren, tasarım ve performansın buluştuğu bakım serisi Ducati by Arzum ile erkeklerin kişisel bakımında da vazgeçilmez olan Arzum, bu pazarda büyümek için çalışmalarını sürdürüyor. 2020’nin son aylarında gerçekleşen ve rekor talep gören halka arz ile gücüne güç katan Arzum, dünya markası olma hedefiyle yeni başarılara imza atma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Kaynak: Bülten