Bankadan yapılan açıklamaya göre, "İşinize Ramazan Bereketi" ile KOBİ ve işletmelere, 3 ay anapara ödemesiz dönem, 48 aya varan vade ve avantajlı faiz oranlarıyla finansman imkanı sağlanıyor.

Kampanya kapsamında ramazanda Şekerbank müşterisi olan KOBİ ve işletmeler market, gıda ve restoranlarda gerçekleştirecekleri 10 bin lira ve üzeri harcamalarda 500 lira bonus kazanma fırsatına sahip olurken, mobil ve internet bankacılığı kanalları aracılığıyla yapacakları EFT/havale ve FAST işlemlerinde haziran ayı sonuna kadar ücret muafiyetinden faydalanıyor.

Yeni müşterilere ayrıca 12 ay POS aidat muafiyeti tanımlanıyor ve 10 yapraklı çek karnesi ücretsiz sunuluyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Şekerbank Bireysel, İşletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, Şekerbank olarak Türkiye ekonomisinin temel dinamiğini oluşturan KOBİ ve işletmelerin ramazan dönemi ve Ramazan Bayramı öncesinde artacak nakit ihtiyaçlarını gelenekselleştirdikleri "İşinize Ramazan Bereketi" kampanyası ile karşıladıklarını belirtti.

Kumoğlu, "Kampanyamız ile yeni ve mevcut müşterilerimize destek olmayı amaçlıyor ve finansman ihtiyaçlarını karşılayarak onların yanında yer alıyoruz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA