Şekerbank Afşin Şubesi, bankanın kuruluşu yıl dönemi kapsamında, bölge esnafına ve küçük işletmelere özel düzenlediği kampanya ile kredi faizlerinde yüzde 20 indirim ve 3 ay taksit erteleme imkanı sundu.
Şekerbank, şubelerinin kuruluş yıldönümlerine özel geliştirdiği “Hemşerim Kredisi” ile esnaf ve küçük işletme segmentinde yer alan müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını uygun faiz, vade ve taksit erteleme imkanıyla karşılıyor. “Hemşerim Kredisi” kampanyası, bankanın uzun yıllardır aynı yerde hizmet veren köklü şubelerinin kuruluş yıldönümlerinde bölge esnafına ve küçük işletmelere özel düzenleniyor.
1974 yılından bu yana Kahramanmaraşlılara hizmet veren Şekerbank Afşin Şubesi’nde, “Hemşerim Kredisi” kampanyası, 27 Mart - 9 Nisan 2012 tarihleri arasında devam edecek.
Kredi faizlerinde yüzde 20 oranında indirim fırsatı sunulan kampanya kapsamında, 24 aya kadar vade uygulanıyor. İsteyenlerin taksitlerini 3 ay erteleyebileceği kampanyada, 30.000 TL’ye kadar kredi talepleri karşılanıyor.
Türkiye genelindeki 272 şubesinin, 29’u 50 yaş üzerinde, 22’si 40 yaş üzerinde olan Şekerbank, ‘Anadolu Bankacılığındaki uzmanlığı doğrultusunda bulunduğu bölgeye özel yerel çözümler sunmaya devam ediyor.