Mevsimler değişirken aynı şekilde vücudumuzda da değişikler yaşanıyor. Saç dökülmesi de bu sürecin en çok görülen olumsuz durumlarından biri oluyor. Geride bıraktığımız yaz aylarındaki yıpranmalar, saça uygulanan işlemler ve daha birçok faktör dökülme oranını etkilese de sonbaharı daha az saç dökülmesi ile karşılamak Sebamed ile mümkün oluyor. 

Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuanı, saç derisinin işlevlerini etkinleştirerek saç dökülmesini yüzde 90* azaltmaya yardımcı olurken, saç yoğunluğunu yüzde 93* oranında arttırmaya katkı sağlıyor.

Adana'da narkotik uygulamasında 4 kişi gözaltına alındı Adana'da narkotik uygulamasında 4 kişi gözaltına alındı

Kafein ve Ginkgo Biloba içeren NHE formülü ile saçın yaz aylarında kaybettiği hacim ve gücün geri kazanılmasına da destek oluyor. Bununla birlikte pH 5.5 değeri ile saç derisinin doğal koruyucu tabakasını sağlıklı tutuyor.

Sebamed Hakkında

Dünyanın önde gelen dermokozmetik markalarından biri olan Sebamed, Türkiye’de de dermokozmetik denilince ilk akla gelen markalardan. Alman Sebapharma Laboratuvarları’nda geliştirilen formüller, cildin sahip olduğu pH 5.5 değerini bozmadan cildi temizleyen ve besleyen cilt bakım ürünleri sunuyor. Yüksek etkinliği ve cilde uyumu 120'den fazla bilimsel test ile kanıtlanan Sebamed, Türkiye’de dünyanın önde gelen tüketici bakım ürünleri şirketi Perrigo tarafından temsil ediliyor.