Şirketten yapılan açıklamada, sahibinden.com Üst Yöneticisi (CEO) Burak Ertaş'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen buluşmada, satın alma sonrası, şirketin hizmet yaklaşımı doğrultusunda araç sahiplerine sunacağı yeni değer önerileri, bunların Auto King'e sağlayacağı katkılar ve gelecek dönem iş stratejileri ele alındı.

Açıklamada toplantıdaki konuşmasına yer verilen Ertaş, şirketin Türkiye'de ikinci el araç alım-satım ekosisteminin önemli bir oyuncusu konumunda olduğunu belirterek, "İkinci el araç alım-satımında ihtiyaç duyulan birçok hizmet var, bunlar da işimize farklı bir bakış açısıyla bakmamızı gerektiriyor. Buradan hareketle bugüne kadar araç değerleme, hasar sorgulama, kredi başvurusu gibi araç alım-satım sürecini destekleyen çok çeşitli ürün ve hizmetler geliştirdik." ifadelerini kullandı.

Auto King'le hem bakım-onarım hem de oto ekspertiz hizmetlerini sunmayı hedeflediklerini aktaran Ertaş, "Kurulduğumuz günden bu yana değişmeyen stratejimiz, kusursuz bir müşteri deneyimi sağlamak. Aynı bakış açısını Auto King için de hayata geçirerek çok başarılı bir döneme imza atacağımıza eminiz." açıklamasında bulundu.

"Pazarı geliştireceğiz"

Auto King Servis Genel Müdürü Serkan Süer de şirket sayesinde yarattıkları değerleri büyüteceklerine inandıklarını belirterek, "Auto King yıllardır sigorta sektörünün lider iş ortağı ve bu doğrultuda hızla yatırımlarımızı gerçekleştirerek pazarı geliştireceğiz" ifadesini kullandı.

Perakende müşterilere kaliteli oto bakım-onarım hizmeti sunacaklarına işaret eden Süer, amaçlarının şirketin hizmet ve kalite anlayışını Auto King'in tüm bayilerine ve çalışanlarına benimsetmek olduğunu kaydetti.

Auto King Oto Ekspertiz Genel Müdürü Aytaç Çınargil ise kendileri için yeni bir dönem başladığını aktararak, "Auto King Oto Ekspertiz olarak araç alım-satımında son derece önemli bir ihtiyaç olan ekspertiz hizmetinde sunduğumuz müşteri deneyimini, sahibinden.com’un kusursuz müşteri deneyimi tecrübesi ve marka gücünün getireceği destekle en üst seviyeye çıkaracağımıza inanıyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: AA