Sağlık Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS puan şartı olmadan çeşitli pozisyonlara işçi alımı yapılacak. Bu pozisyonlar arasında bilgisayar sistem kurulum bakım onarım ve arıza giderme elemanı, biyomedikal cihaz teknolojileri servis destek elemanı, elektrikçi Genel, ısıtma ve sıhhi tesisatçı, inşaat boyacısı, klinik destek elemanı, güvenlik görevlisi, marangoz, oto bakım onarımcısı-otomotiv mekanikçisi, oto elektrikçisi, otomotiv kaportacısı, temizlik görevlisi gibi pozisyonlar bulunuyor.

Kura Çekimi Tarihi

Yapılan açıklamaya göre işçi alımı kura çekimi 3 ile 4 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek ve canlı olarak yayınlanacak. Kura çekimi Ankara'da noter huzurunda sabah 09:00’da başlayacak ve saat 18:00’de sona erecek.

Sonuçların Açıklanması

Kura çekimi sonuçları, asil ve yedek aday listesi Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün resmi internet adresinde ilan edilecek. Ayrıca, yazılı tebligat yapılmayacak.

Bu adımlarla Sağlık Bakanlığı, işçi alımı sürecini adil ve şeffaf bir şekilde tamamlamayı hedefliyor. İş arayanlar için önemli bir fırsat olan bu alımın sonuçları büyük bir merakla bekleniyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ