Afşin Emniyet Müdürlüğü ile Afşin Belediyesi’nin organizasyonuyla “Sen benim kim olduğumu biliyor musun?” adlı tiyatro düzenleyecek.
Afşin Emniyet Müdürlüğü ile Afşin Belediyesi arasında “Polisi Tiyatroyla Tanıtmak” adı altından bir protokol imzalandı. Bu protokole 19 Ocak Çarşamba günü “Sen benim kim olduğumu biliyor musun?” adlı tiyatro düzenlenecek. Afşin TEAŞ İstiklal İlköğretim Okulunda 2 seans halinde yapılacak olan tiyatro 14.00’da öğrencilere 19.00’da vatandaşlara sunulacak.
 
Afşin Emniyet Müdürlüğü ile Afşin Belediyesi arasında imzalanan projenin amacı şöyle sıralandı:
“Vatandaşlarımıza tiyatro sevgisinin yerleşmesini sağlamak. Daha önce tiyatro izlememiş vatandaşlarımızı tiyatro ile tanıştırmak. Öğrenci, vatandaş ile polis arasındaki bağı güçlendirmek. Polis teşkilatının hizmetlerini anlatmak ve tanıtmak. Polis-öğrenci bağlarını güçlendirmek. Gelişim çağındaki gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak. Polis ve vatandaş arasında (suç ve suçların 155’e bildirilmesi) bilgi paylaşımını sağlamak. Öğrenci ve vatandaşlarımız sosyal faaliyetlere yönlendirmek. Öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın boş vakitlerini nasıl ve ne şekilde olumlu değerlendirebileceklerini, kötü alışkanlıklardan nasıl uzak kalabileceklerine ilişkin etkinlikler düzenlenmesini sağlamak.”