Finansal teknoloji alanında hizmet veren Parolapara, yüzde 1,99'dan başlayan komisyon oranlarıyla işletme sahiplerine kazandırmayı amaçlıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, teknolojik gelişmelerin hız kesmeden devam etmesiyle işletmesini dijitale taşıyan ya da yenisini oluşturan şirketlerin ihtiyaçlarına entegre çözümler sunan Parolapara, bu doğrultuda ürün ve kampanyalar üretmeye devam ediyor.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası lisansı bulunan "PCI-DSS 1. Seviye" sertifikaya sahip Parolapara, küçük ve orta ölçekli tüm işletmelerin satış işlemlerinde kullanabilecekleri sanal pos hizmetlerinde komisyon oranını, yüzde 1,99'dan başlatıyor.

- "Büyümeyi hedefleyen işletmeler için hizmetler sunuyoruz"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Parolapara Genel Müdürü Fatih Çelik, bu yıl elektronik para kuruluşlarının bireysel ve tüzel kullanıcı sayılarında önemli artış yaşanacağını belirtti. Müşterilerin ihtiyaçlarına daha çok odaklandıkları bir yılı geride bıraktıklarını belirten Çelik, şunları kaydetti:

"Parolapara olarak her geçen gün gelişen ve dijitalleşen dünyada, markalarını dijital dönüşüm ekseninde büyütmeyi hedefleyen işletmeler için hizmetler sunuyoruz. Bu noktada Parola Pos, çevrim içi satış gerçekleştiren tüm dijital işletmelere, ek ücret ödemeye gerek kalmadan yüzde 1,99'dan başlayan komisyon oranlarıyla kazandırmayı hedefliyor. Sürekli geliştirmekte olduğumuz inovatif çözümler sayesinde işletmeler, tek bir entegrasyon ile tahsilatlarını kredi veya banka kartı ile gerçekleştirebilirken, ertesi gün ödeme alma imkanından da yararlanıyor. 'Parola kazanmak' mottosuyla çıktığımız bu yolda, yenilikçi ve müşterilerimizin karını artıracak kampanyalar üretmeye devam edeceğiz."

- Ek birçok ücret alınmıyor

Son aylarda yaptığı marka bilinirlik çalışmaları ile fintek sektöründe adından sıkça söz ettiren Parolapara, işletmelere özel düşük komisyon oranlarıyla istikrarlı ve güvenli büyümesini sürdürüyor. Geliştirdikleri sanal pos kampanyasıyla alanında güven oluşturmayı hedefleyen marka, son dönemlerde işletmeleri zorlayan yüksek komisyon oranlarına karşı bir tutum sergiliyor.

Marka, sunduğu sanal pos hizmeti ile işletmeleri birçok sürpriz ücretten kurtarıyor. Verimsizlik aidatı veya aylık sabit ücret gibi masrafların olmadığı Parola Pos hizmetinde, sanal pos entegrasyon ücreti de alınmıyor. Kredi kartından taksitli ödeme imkanının yanı sıra işletmeler, ertesi gün ödeme alma hizmetinden de yararlanabiliyor.

Parolapara, linkle ödeme hizmetiyle de öne çıkıyor. "Parola Link" ile işletmeler, tek kullanımlık linkler oluşturarak güvenli çevrim içi satış gerçekleştirirken, dilerlerse satışlarını taksitlendirebiliyor. Bu sayede kullanıcılar, saniyeler içinde satın alım işlemlerini güvenle tamamlayabiliyor.

Kaynak: İHA