Afşin Anadolu Lisesi müdürü Cabir Tercan ve dil öğretmenleri, geleceğin mimarı olacak öğrencilere başarılarının devamını diledi.

Yeşil Afşin Gazetesi Genç Kalemşörler yazarlarının da bulunduğu davet öğrenci ve öğretmenlerin yaptıkları keyifli sohbetlerle sonlandı.

Genç Kalemşörler yayın kurulundan Ahsen Nur Kılınç: “Cabir Tercan hocamın böyle güzel bir etkinlikle bizleri bir araya getirmesi hepimiz için çok iyi oldu. Ekip arkadaşlarımızla bir araya gelip hoş vakitler geçirdik ve gelecek zamanlar için planlamalarda bulunduk. Çalışmalarımızın içtenlikle tebrik edilmesi bizlerin daha çok motive olmasını sağladı. Bu gün için emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Genç Kalemşörler yayın kurulundan Ulviye Nur Hurmanlı: “Depremin hala izlerini barındırdığımız bu dönemde kendimizi geliştirip bir yerlere varmak için çaba gösterdiğimiz kalem arkadaşlarımı ve beni böyle bir etkinlik çerçevesinde buluşturup bol sohbetli bir zaman geçirmemizi sağlayan başta okul müdürümüz Cabir Tercan Bey’e daha sonra Türk Dili Ve Edebiyatı öğretmenimiz Demet Çelik Hanım’a ve Almanca öğretmenimiz Özlem Özdamar’a şükranlarımı beyan ediyor, arkadaşlarımı başarılarından dolayıp tebrik ediyorum. Başarılarımız daim olsun” dedi.

Genç Kalemşörler'in yayın yönetmeni Halime Başpınar, “Arkadaşlarımın edebî açıdan bu denli başarılı olması çok onur verici. Lise hayatımızda böyle bir projede yer almanın bana ve arkadaşlarıma çok şey kattığına inanıyorum. Başta bize bu fikirle gelen ve her konuda destekçimiz olan Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenimiz Demet Çelik olmak üzere müdürümüz Cabir Tercan ve bizi ilgiyle takip edip okuyan herkese teşekkür ediyorum. Bana ilham kaynağı olan öğretmenlerime ve aileme sonsuz sevgi ve saygıyla” dedi.

Yayın Kurulu üyesi Mehmet Emin Arıkan, “Bir araya gelerek bu tür etkinlikler yapmak hem birbirimizle olan samimiyetimizin artmasına hem de yeni fikirler ortaya koymamıza vesile oluyor. İlerisi için güzel planlar yaptık. Bu etkinliği düzenleyen Anadolu Lisesi okul müdürü Cabir bey ve değerli hocalarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: DENİZ DOĞAN