Özel Yıldız Koleji Kurucu Müdürü Nurallah Çelebi Köker, ekonomik şartları göz önüne alarak Afşinli öğrencilere büyük indirim fırsatı sunduklarını belirtti.

Özel Yıldız Koleji açıldığı 2001 yılından beri 23 yıldır Afşinli birçok öğrenci yetiştirdi. Özel Yıldız Koleji, ekonomik şartları da nazara alarak Afşinli öğrencilere büyük indirimler yaparak imkanlar sunmaya devam ediyor.

Bursluluk Sınavı Sonuçları Açıklandı Bursluluk Sınavı Sonuçları Açıklandı

Kurucu Müdür Nurullah Çelebi Köker yaptığı açıklamada; “Afşinli öğrenci ve velilerimizin bizim gönlümüzde her zaman ayrı bir yeri vardır. Bu bağlamda, bu senede deprem ve ekonomik şartları nazara alarak Afşinli öğrencilerimize kayıtlarda büyük indirim yapıyoruz. Kurulduğu günden beri hep zirvede olan ve güzel bir kadroyla çalışarak yüzlerce öğrenciyi istedikleri okullara yerleştiren okulumuz, bu zor şartlarda da sizlerin yanında olmaya devam edecektir. Okulumuzda okumak isteyen Afşinli öğrencilerin bizimle görüşmeden kayıt yaptırmamalarını tavsiye ediyoruz. Sizleri okulumuza bekliyor, başarılı bir eğitim-öğretim yılı olmasını cenabı haktan niyaz ediyoruz” dedi.

Kaynak: DENİZ DOĞAN