Kahramanmaraş İl genelinde kesintisiz ve sağlıklı içme suyu erişimine yönelik çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, öncülüğünde Onikişubat ilçesine bağlı Önsen mahallesinde 05.10.2022 tarihinde proje kapsamında yapımına başlanan, toplamda 70.000 metre içme suyu hattı, 1 adet 1500 metreküp,1 adet 900 metreküp, 1 adet 300 metreküp ve 2 adet 100 metreküp kapasiteli olmak üzere toplam 5 adet içme suyu depo yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

KASKİ Genel Müdürü Sayın Ahmet Kavak, Önsen mahallesinde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Huawei'den uzatılmış garanti ve pil değişim fırsatları Huawei'den uzatılmış garanti ve pil değişim fırsatları

Genel Müdürü Ahmet Kavak; “Bölgede içme suyu sorununu çözmek mahallede yaşayan vatandaşlarımızı kesintisiz ve daha sağlıklı içme suyuna kavuşturmak için Önsen Mahallesi İçme Suyu projesi kapsamında sürdürdüğümüz çalışmalar büyük ölçüde tamamlandı. Kısa zaman içerisinde inşallah bölge halkımızın içme suyuna erişimini sağlayacağız. Çalışmalarımızın büyük bir kısmı tamamlanmış durumda olup bu bölgede de içme suyu sorununu çözmüş olacağız” dedi.