Mustafa Kemal İlköğretim okulu öğrencileri ‘yerel yönetimler ve görevleri’ eğitiminde Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan’ı ziyaret ederek, çalışmalar hakkında sorular yönelttiler.
Öğretmen Menderes Terzi nezaretinde Başkan Aydoğan’ı ziyaret eden 4/C sınıfı öğrencileri, asfalt çalışmalarından, su işlerine, çevre temizliğinden imar uygulamalarına kadar akıllarındaki tüm soruları Başkan Aydoğan’a yönelttiler. İlginç diyalogların yaşandığı ziyarette, Aydoğan öğrencilerin tüm sorularına ayrıntılı cevaplar verdi.
Öğrencilere tavsiyelerde bulunan Aydoğan, “Başarılı bir toplumun temelinde iyi eğitim almış genç bireyler bulunmaktadır. Şu anda çok küçüksünüz ancak ileride bu topluma faydalı birer gençler olacaksınız. Geleceğimiz sizlerin elinde. Bizlerin görevi sizlere iyi bir ortam bırakmaktır. Sizlerin görevi ise sizlere bıraktığımız bayrağı daha da ileri taşımaktır” dedi.
Ziyarette oldukça mutlu oldukları gözlenen çocuklar, okul bahçelerine yapılan asfalttan dolayı Aydoğan’a teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.