banner430
Bir kirli oyunla daha karşı karşıya gelindi. Dışarıda ve içeride aktörler bir daha sahneye çıktı. Kirli oyunun yazarları, sahneleyenleri uluslararası sömürgeciler. Emperyal temsilciler. Siyonizm’in çekirdeğini oluşturanlar. Dünyayı sömürenler, kana bulayanlar, zalimler, zorbalar, Yahudiler, Hristiyanlar, Müslüman Türk düşmanı kim varsa hepsi orada. İçerideki uzantıları ise başkalarının çıkarlarına alet olanlar. Burnunun ucunu göremeyenler. Oltaya takılan yemi görenler. Büyük düşünemeyenler. Ufku olmayanlar. Belki de hizmet ettiği yerin farkına varamayanlar. Yani aklını kiraya verenler.
 
Ortalık kimilerine göre toz duman. Fermanı göremiyorlar. Şeyhlerine kulak kesilenler, liderlerinin ağzından çıkanlarına bakanlar, hocalarının çıkarttığı gazda keramet arayanlar, kime ve neye hizmet ettiklerini elbette göremezler, anlayamazlar. Aklını kiraya verenler bilmeliler ki “yaptıklarının ve yapması gerekip de yapmadıklarının hesabını kendileri verecekler” mümin Allah’ın nuruyla bakar. Allah’ın nuruyla bakmayan bir göz, berrak olanı bulanık görür. Gördüğünün berrak olduğu vehmine kapılır.
 
İstikrarlı bir Türkiye, büyüyen bir ülke, gelişen Türkiye’yi elbette Yahudiler istemez. Hristiyanlar da istemez. AB istemez, ABD de istemez. Siyonist İsrail’de istemez. Bu ülkede nükleer santral olmasını da istemezler. Üçüncü hava limanını hiç istemezler. Kanal İstanbul’u, Marmaray’ı içlerine sindiremezler. BM’nin veto kararlarını elinde bulunduran devletlerin tenkit edilmesini hiç kaldıramazlar. Doğuda ve Güneydoğuda kanın durması bunlarda çok büyük hazımsızlık oluşturmuştur. Böyle bir başbakan, böyle bir Türkiye bunların uykularını kaçırmaktadır. En kısa zamanda önlem alınmalıdır! Birileri içeriden bu can düşmanlarımızla flört etmeye devam ediyor. Komşuyla görüşür gibi ikide bir ABD elçisiyle Türkiye aleyhine, ispiyonlu kahvaltı yapıyor. Öbürü papazı, hahamı, siyonizmi hoşgörüyle karşılıyor. Dünyada onbinler, yüzbinler, milyonlar katlediliyor. Ülkeler yok ediliyor, yağmalanıyor, küresel emperyalistlerin bu durumuna ses çıkarılmıyor. Bunlarda hoş görülüyor. Kendilerine bir şekilde değecek, dokunacak diye en ağır beddualar ediliyor. Bu tamamen açığa düşmedir. Safını belirlemedir. Kiminle olduğunu ortaya koymadır.
 
Aklını kendisi kullananlar, ABD elçisinin kirli oyundan birkaç gün önce “imparatorun çöküşünü seyredeceksiniz” sözü bu kirli oyunu bize en iyi biçimde anlatıyor. Amerikan hazine bakanlığı terör ve mali istihbarattan sorumlu müsteşarı David Cohen’in Türkiye’ye gelerek gizlice kimlerle görüşme yapıp aceleyle İsrail’e uçuşu, kirli oyunu kimlerin tezgahladığını ortaya koyuyor. Türkiye’nin devlet bankası üzerinde, İsrail, ABD, İngiltere’nin içimizdekileri kullanarak operasyon yapması bizim hayrımıza olamaz. Yolsuzluğun hiç birini savunulacak tarafı olamaz. Her türlü cezasını çekmeli. Yapanların burnundan fitil fitil getirilmeli. Kafalarını kuma gömenler “cambaza bak” mantığıyla olaya bakmamalı. Bir kısım basın ve yayın organlarının kirli musluklarını bu alan üzerinde Türkiye’nin geleceği üzerine aktarıyor. Geleceğimizi karartmak isteyenlere bağlılıklarını ifade ediyorlar.
Her şey, ama her şey ayan beyan ortada. Kim aklını kiraya veriyor, kim ABD ve İsrail’in çıkarlarına hizmet ediyor açık ve net belli. Neyin hoş görülüp neye beddua edileceği de Kur’an ve sünnetle belirlenmiştir. Dua ettikleriniz, şefaat etmek istediklerinizle, emrine amade olduklarınız yüzünden biz derinden üzülüyoruz. Bu kirli oyunu tezgahlayanların yanında yer almak Müslümana hiç yakışmaz. Küresel zalimlerin oyununa gelmekten ve onların yanında yer almaktan Alemlerin Rabbine sığınırım.
Vesselam.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner457

banner372

banner432

banner464

banner373