Interfresh Eurasia Yaş Meyve Sebze Fuarı başladı Interfresh Eurasia Yaş Meyve Sebze Fuarı başladı

2015 yılından bu yana sermaye piyasaları alanında faaliyet göstererek bireysel ve kurumsal yatırımcılara hizmet veren MT Global Danışmanlık firması, Türkiye'nin farklı illerinde bulunan yatırımcılarını Afşin'de ağırladı. 

Mt Global Danışmanlık firmasının sadece bölgeye değil, tüm Türkiye’ye hizmet verdiğini belirten MT Global Danışmanlık firma sahibi Metehan Mercimek, "2015 yılından bu yana sermaye piyasaları alanında faaliyet gösteren MT Global Danışmanlık, Türkiye genelindeki farklı illerden gelen yatırımcılarına Afşin'de ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Firmamız, bireysel ve kurumsal yatırımcılara yatırım danışmanlığı ve portföy yönetim hizmetleri sunuyoruz. Yatırımcılarının ihtiyaçlarına odaklanarak, yatırım stratejileri ve portföy yönetimi konusunda kişiye özel çözümler sunuyoruz. Kurumsal müşteriler için şirketlerin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış yatırım danışmanlığı hizmetleri sunarken, bireysel yatırımcılara da geleceğe yönelik yatırım planlamalarında destek sağlıyoruz" dedi.

MT Global Danışmanlık olarak bireysel ve kurumsal yatırımcılara, yatırım danışmanlığı, portföy yönetim hizmetleri sunmaya devam ettiklerini belirten Mercimek, "Geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş Merkez’e yeni bir şube açarak, Afşin ve Kahramanmaraş Merkez olarak iki şube olarak faaliyet göstermekteyiz. Mt Global Danışmanlık firması yeni açtığı şubeyle istihdam sayısını 50 kişiye çıkararak bölgeye ve bölge insanına da katkı sağlamaktadır. Amacımız, müşterilerimize en iyi hizmet sunmak ve yatırımlarını en verimli şekilde yönetmelerine katkı sağlamaktır" dedi.

Program bilgi alışverişinden sonra hatıra fotoğrafı ile son buldu.