Afşinbey İlköğretim Okulu’nda eğitim gören bir gurup öğrenci Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan’ı makamında ziyaret etti. 

İlköğretim Haftaları etkinlikleri kapsamında Afşinbey İlköğretim Okulunda eğitim gören minik öğrenciler Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan’ı makamında ziyaret ederek hafta hakkında bilgi verdiler.

Öğrencilik hayatlarında öğrencilere başarılar dileyen Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan, “Çok güzel görevlerde bulunacaksınız.  İçinizden bu şehri yönetecek insanlarda çıkacak. Şimdiden hedefinizi koyun. Sizlere ne olmak istiyorsunuz diye soruduklarında, öğretmen, doktor, mühendis, polis olmak istiyorum yerine başbakan, cumhurbaşkanı, kaymakam, vali ve belediye başkanı olmak istiyorum deyin. Sizlere hizmette yeterli olmayan yerleri veya eksik gördüğünüz noktaları siz göreve geldiğinizde yapmak için çalışın. Sizlere çok teşekkür etmek istiyorum bugün buraya geldiniz bizleri sevindirdiniz. Öğrencilik hayatınızda sizlere başarılar diliyorum.” dedi.

 

-“5 Okulun Çevre Düzenlemesi Gerçekleşecek”

Okullar hayat bulsun projesi kapsamında 5 okulun çevre düzenlemesinin yapılacağını kaydeden Başkan Aydoğan, “Bildiğiniz gibi bu sene İçişleri Bakanlığımız ve Milli Eğitim Bakanlığımızın projeleri kapsamında okul bahçelerimizin topluma kazandırılması çalışma başlattılar. Bizde bu kapsamda beş okulumuzda bunu gerçekleştireceğiz. En kısa zamanda bu beş okulumuzun bahçe düzenlemesini gerçekleştireceğiz.”açıklamasında bulundu.