Bu kapsamda Afşin İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş Kur’an Kursları, 2023-2024 eğitim yılı kapanış programında minik öğrenciler mezuniyet heyecanı yaşadı.

Afşin İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş Kur’an Kursları'nda eğitim gören minik öğrenciler, yıl sonu kapanış programında hünerlerini sergiledi. Programda, çocuklar yıl boyunca öğrendikleri bilgileri ve yeteneklerini ailelerine ve hocalarına gösterme fırsatı buldu. Gösterilerin ardından hocalarından sertifikalarını alan minikler, büyük bir gurur ve mutluluk yaşadı.

Minik Kalpler Karne Heyecanı Yaşadı (2)

Özellikle deprem sonrası eğitimlerine devam eden minik öğrenciler, gösterdikleri azim ve çaba ile takdir topladı. Kur’an kursu hocaları ve emeği geçen diğer eğitimciler, çocukların bu zorlu süreçte dahi eğitimlerine ara vermeden devam etmelerini sağladı.

Afşin İlçe Müftülüğü'nün düzenlediği bu anlamlı program, miniklerin eğitim yolculuğunda önemli bir kilometre taşı olurken, aileler ve eğitimciler için de büyük bir gurur kaynağı oldu.

Minik Kalpler Karne Heyecanı Yaşadı (5)Minik Kalpler Karne Heyecanı Yaşadı (4)Minik Kalpler Karne Heyecanı Yaşadı (3)Minik Kalpler Karne Heyecanı Yaşadı (1)

Muhabir: Eda Yamanlı