Afşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından YGS ve LYS'den tercih yapacak öğrencilere ücretsiz rehberlik hizmeti verileceği açıklandı.
 
Afşin Milli Eğitim Müdürlüğü,  YGS ve LYS’ye giren üniversite adaylarına doğru tercih yapmaları amacıyla ücretsiz YGS ve LYS tercih merkezi açtı. Afşin Anadolu Lisesi’ne acılan tercih merkezi sabah saat 09.00 ile 17.30 saatleri arasında Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni Murat Taşkale ve Sağlık Meslek Lisesi Rehber Öğretmeni Mehmet Binboğa tararından veriliyor.
 
 
Konu hakkında bilgi veren Afşin İlçe Milli Eğitim Müdürü Nusret Karataş , “2011 YGS ve LYS sınavlarına girip üniversitelerin lisans ve ön lisans programlarına yerleşmek isteyen öğrencilerimize yönelik ücretsiz olarak YGS ve LYS tercih merkezi açtık. Afşin Anadolu Lisesi’nde açtığımız rehberlik servisinde Afşin Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni Murat Taşkale ve Sağlık Meslek Lisesi Rehber Öğretmeni Mehmet Binboğa tarafından saat 9.00 ile saat 17.00 saatleri arasında rehberlik hizmeti veriyor. Öğrencilerimiz buraya gelerek rehberlik hizmeti alabilir.” açıklamasında bulundu.