Avrupa'nın önde gelen elektronik perakendecisi MediaMarkt, İstanbul'daki Atlaspark AVM'de mağaza açtı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, yeni mağaza açılışlarıyla Türkiye'deki yatırımlarına devam ediyor.

Bu doğrultuda MediaMarkt, Türkiye’deki 98'inci mağazasını, Sultanbeyli'deki Atlaspark AVM'de açtı. İstanbul'daki MediaMarkt mağaza sayısı ise 29'a yükseldi. Şirket, açtığı mağazada yüzde 34'ü kadın çalışan olmak üzere 29 kişiyi istihdam ediyor.

MediaMarkt, on binlerce ürünün yer aldığı 1184 metrekarelik Atlaspark AVM'deki mağazasında, çeşitli ürün kategorilerinde açılışa özel kampanya da gerçekleştirdi. İstanbullu teknolojiseverler, açılışa yoğun ilgi gösterdi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen MediaMarkt Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Hulusi Acar, mağaza yatırımlarının devam edeceğini kaydederek, "MediaMarkt olarak, mağazalarımıza gösterilen yoğun ilgi ve alaka için büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Mağazalarımız, geniş alanları ve kapsamlı ürün seçenekleriyle, müşterilere sadece ürünleri yakından inceleme şansı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda mediamarkt.com.tr üzerinden yapacakları alışverişlerde ürünleri doğrudan mağazadan alabilme, ürünler hakkında uzman personelimize yüz yüze danışabilme ve çeşitli satış sonrası hizmetlerden faydalanabilme imkanı sağlıyor." ifadelerini kullandı.

"Tüketici elektroniğinde deneyim şampiyonu" olma vizyonuyla hareket ettiklerini vurgulayan Acar, "Her kanaldan ulaşılabilir ve geniş bir hizmet yelpazesi sunarak, müşterilerimizin alışveriş deneyimlerini kendi tercihlerine göre kişiselleştirmelerine olanak tanıyoruz. Yeni açılan her mağazamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verme amacı güderken, uygun fiyatlarımızla bütçelerine destek olmayı hedefliyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: AA