Afşin’de faaliyet gösteren Mali Müşavirler, tayini çıkan Afşin Vergi Dairesi Müdürü Kemal Mecit’i makamında ziyaret ettiler.
 
Afşin’de 2 yıldır Afşin Vergi Dairesi Müdürlüğü’nü sürdüren Kemal Mecit’in tayini Konya’ya yine  Afşin Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Hacı Gönülal’ın tayini Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi’ne tayınları çıktı. Tayini çıkan müdür ve müdür yardımcılarına veda ziyaretleri sürüyor.
 
Ziyarette kısa bir konuşma yapan Afşin Vergi Dairesi Müdürü Kemal Mecit, Afşin halkından son derece memnun olduğunu kaydetti.  Müdür Mecit, “Afşin’de göreve başladığımın ilk gününden ayrılacağım son güne kadar, kaliteli hizmet sunmak, mesleğimizin gereklerini en iyi şekilde yerine getirmek, vatandaşın devlete olan güven duygusunu ve kurumumuzun saygınlığını artırmak için elimden geleni yaptım. Şahsımızdan ya da idaremizden kaynaklanmasa da görevimiz bazen kırıcı bazen de mağdur edici olabilmektedir. Ancak neticesinde kamu yararı olduğu için millet olarak bunu kabullenmek durumundayız. Afşin’den memnun ayrılıyorum. Ama memnun ayrılmaktan daha önemlisinin memnun bırakmak olduğunu düşünüyorum. Ben Afşinlilerden haklarını helal etmelerini istiyorum.” dedi.
 
Mali Müşavirlerde, Kemal Mecit’e ve Hacı Gönülal’a yeni görevlerinde başarılar dilediler