Afşin’de 2010 vergilendirme dönemi kurumlar vergi rekortmenleri belli oldu. Afşin genelinde ilk sırayı Kıraç İnşaat alırken, ikinci Toprakoğulları İnşaat üçüncü ise İstanbulluoğlu Akaryakıt oldu.
 
Afşin’de 2010 yılı vergilendirme dönemi Kurumlar Vergisi rekortmeni İş Adamı Koray Kıraç oldu. Kıraç İnşaat, 530 bin TL gelir üzerinden,106 bin 181 TL vergi ödeyecek. İkinci olan Toprakoğulları İnşaat 520 bin TL gelir üzerinden 104 bin 51 TL vergi ödeyecek. Üçüncü İstanbulluoğlu Akaryakıt ise, 432 bin 392 TL gelir üzerinden 86 bin TL vergi ödeyecek.
Kıraç: “İstikrar Sürsün, Türkiye Büyüsün”
Kıraç İnşaat Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Koray Kıraç, “2011yılında yeni yatırımlarla bu bütçemizi daha da genişleteceğiz. Bu ödediğimiz vergiler devletimizin güçlenmesi için en büyük kaynaklardan biri. Devletimizin bekası için vergi konusunda hassas olmamız gerekiyor. Ülkemizin gelişmesinde yarar sağlayan teşvikler bu vergi kaynaklarından sağlanıyor. Bir bölgenin ticari hayatının gelişmesi için böyle vergiler bir nebze yatırım oluşturuyor. Şunu söylüyorum, istikrar sürsün Türkiye büyüsün diyorum” diye konuştu.