Onikişubat ilçesi Kültür Merkezi arkasında kurduğu tezgahlarda köyünde yetiştirdiği  çiçek fidelerini sattığını söyleyen 71 yaşındaki 4 çocuk babası Bilal Demir,56 yıldır  çiçeklerle uğraştığını ve kendi ürettiği fideleri insanların ihtiyaçları doğrultusunda sattığını söyledi.

Uzmanlar uyardı! Doğalgaz kullanıcıları daha bilinçli olmalı Uzmanlar uyardı! Doğalgaz kullanıcıları daha bilinçli olmalı

Ömrünün kalan kısmını iyi işlerle geçirmek istediğini söyleyen Demir,"56 yıldır çiftçiyim. Çicekcilikle  uğraşıyorum ve ömrümü bu şekilde iyi işlerle geçirmeye çalışıyorum. İnsanlara faydalı işler yapmaya çalışıyorum. Burada kendi ürettiğim çiçekleri, fideleri  insanların ihtiyaçları için satıyorum. 14 çeşit kaktüsüm var. 100 çeşit meyve fidanlarım var. Mezarlıklara dikilecek 15-20 çeşit çiçeklerim var. Fidelerin hepsi soğuk ve sıcağa karşı dayanıklı ve doğal. Ben arabada yatıyorum ve geceleri dahi müşterilerim geliyor. İhtiyaçları olanları söylüyorlar, Ben de arabadan inip veriyorum"ifadesini kullandı.