Tekirdağ'ın Çorlu İlçesinde geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybeden anne ve üç çocuğundan geriye kalan fotoğraflar yürek yaktı.
Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden anne Zeynep Kılınç (31) ve çocukları Direnç Kılınç (13), Yağmur Kılınç (8) ve Eylül Kılınç (5), memleketi Afşin’e bağlı Kötüre köyü Göncü mezrasında toprağa verildi.
Kılınç ailesinden geriye kalan fotoğraflar ise yürek yaktı. Ailenin en büyük kızı olan Direnç'in Facebook'ta küçük kardeşleri Yağmur ve Eylül için ''Biz her ne olursa olsun, hiç bir zaman ayrılmayacağız'' diye not bıraktığı görüldü. 
Bugün üç kardeşin cenazeleri yan yana gömülürken, Eylül ve Yağmur'un oyuncak bebekleri, Direnç'in ise doğum gününde babası tarafından alınan elbisesi tabutların yanına bırakıldı.
İngiltere'de marketi olan baba Turabi Kılıç ise memleketi Kahramanmaraş'ın Afşin İlçesi'ne bağlı Kötüre köyüne eşi ve çocuklarını gönderdiği, kendisinin ise daha sonra uçakla memleketine geldiği öğrenildi.
Burada beraber bir hafta kaldıktan sonra ailesiyle birlikte Mersin'e giden Turabi Kılıç'ın devam etmekte olan diş tedavisi nedeniyle İstanbul'a gitmekten son anda vazgeçtiği ve eşini ve çocuklarını kardeşiyle birlikte İstanbul'a gönderdiği de öğrenildi.
Çorlu Tekirdağ yolunda, Tekirdağ'a giden İsmail Kılınç idaresindeki 34 AP 6633 plakalı otomobil, karşı yönden gelen Yılmaz Erverdi (47) yönetimindeki 68 ES 702 plakalı kamyonla çarpışmıştı. Kazada, İngiltere'den yakınlarını ziyaret için Çerkezköy'e gelen Zeynep Kılınç ve çocuklarının yanı sıra İsmail ve Ali Kılınç ölmüş, Sinan Kılınç ağır yaralanmıştı.