31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı AK Parti’den Afşin Belediye Başkan Aday Adayı olan Koray Kıraç, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

Cumhur İttifakı AK Parti'nin Afşin Belediye Başkan adayı Koray Kıraç, seçim çalışmaları kapsamında diğer partilerin seçim ofislerini ziyaret etti. CHP, İYİ Parti, Yeniden Refah Partisi ve Bağımsız Aday Şeref Ertekin’in ofislerini ziyaret eden Kıraç, seçim çalışmalarında adaylara başarılar diledi.

I M G 20240314 W A0040

Koray Kıraç Diğer Parti Ziyaret (1)

Seçim çalışmalarında son döneme yaklaştığını söyleyen Kıraç, "31 Mart mahalli idareler seçimlerinde artık son dönemece girdik. Afşin’de seçimin huzur içinde geçeceğine inanıyorum. Tüm Afşin halkının katılımı bizler için çok önemli. Seçim sürecinde hoşgörü ve demokratik bir ortamın sağlanacağına canı gönülden inanıyorum. Diğer aday arkadaşlarımın da Afşin halkının talepleri doğrultusunda projelerini şekillendireceğini düşünüyorum. Ve tüm aday arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

I M G 20240314 W A0038

Koray Kıraç Diğer Parti Ziyaret (2)

Ziyaretler sırasında diğer parti yetkilileriyle samimi bir şekilde görüşen Kıraç, seçim sürecinin bir rekabet ortamı olduğunu ancak bu rekabetin dostça ve saygılı bir şekilde sürdürülmesi gerektiğini vurguladı.

Diğer parti yetkilileri de Kıraç'ın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirterek, seçim sürecinin sağlıklı bir şekilde tamamlanması ve Afşin halkının en doğru kararı verebilmesi için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını ifade ettiler.

I M G 20240314 W A0039

Koray Kıraç Diğer Parti Ziyaret (4)Koray Kıraç Diğer Parti Ziyaret (3)Koray Kıraç Diğer Parti Ziyaret (6)

Muhabir: Ali Çolak