Etkinliğe konteyner kentlerden sorumlu kaymakamlar Furkan Recep Nalbant, Furkan Nezir, Afşin Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ayhan Taş, Kızılay Afşin Şubesi personelleri, Afşin Sosyal Hizmetler personelleri ile konteyner kentte yaşayan çocuklar ve vatandaşlar katıldı.

Fidanlık Konteyner Kentte yapılan etkinlik, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından başladı. Çocuklar, şiir dinletisi, dans gösterisi, çuval yarışı, halat çekme, yumurta taşıma, sandalye kapmaca, balon patlatma ve yüz boyama etkinliklerinde mutlu bir gün geçirdi.

Afşin Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ayhan Taş, “Afşin Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ve Türk Kızılay Afşin Şubesi olarak çocuklara yaz şenliği etkinliği düzenlendik. Bu tarz etkinliklerle çocukların yüzlerini güldürüyoruz. Sosyal hizmet merkezi olarak çocukların ve vatandaşların moral ve motivasyonu için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

Kaçakçılık operasyonunda 1 şüpheli tutuklandı Kaçakçılık operasyonunda 1 şüpheli tutuklandı

yaz şenliği etkinliği (10)yaz şenliği etkinliği (9)yaz şenliği etkinliği (8)yaz şenliği etkinliği (7)yaz şenliği etkinliği (6)yaz şenliği etkinliği (5)yaz şenliği etkinliği (3)

Kaynak: DENİZ DOĞAN