Afşin Şube Başkanı Ünal Peköz ve Elbistan Şube Başkanı Mustafa Akan ile bir araya gelen Türk Kızılay Kahramanmaraş Şube Başkanı Mustafa Edip Çelik, Kızılay'ın yerel düzeyde yürüttüğü faaliyetler ve projeler hakkında konuştu. Yerel şube başkanlarına teşekkür ederek, başarılı çalışmalarından dolayı takdirlerini iletti.

Çelik, ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, "Afşin ve Elbistan ilçelerimizdeki Kızılay şubelerimizin fedakarca yürüttüğü çalışmaları görmekten büyük memnuniyet duyduk. Bu güzide şube başkanlarımızla yapıcı istişarelerde bulunarak, daha etkin ve verimli yardım projelerine imza atmayı hedefliyoruz" dedi.

Kızılay olarak, Kahramanmaraş ve çevresindeki ihtiyaç sahibi insanlara ulaşmak ve yardım elini uzatmak için kararlılıkla çalıştıklarını belirten Çelik, tüm gönüllülere ve destekçilere teşekkür ederek, Kızılay'ın insana değer veren, toplumsal dayanışmayı güçlendiren bir kuruluş olarak çalışmalarını sürdüreceğini ifade etti.

Afet Koordinasyon Merkezi Toplandı Afet Koordinasyon Merkezi Toplandı

Çelik, Kızılay'ın Afşin ve Elbistan ilçelerindeki etkinlikleri, ihtiyaç sahiplerine ulaşma çabası ve sosyal sorumluluk projeleri, daha da güçlenerek devam edeceğini belirtti.

Kaynak: DENİZ DOĞAN