1990 Şefaatli/YOZGAT doğumludur. İlk ve Orta Öğrenimini Yozgat’ta tamamlamıştır. 2008 yılında başladığı KSÜ Kamu Yönetimi bölümünden 2012 yılında mezun olmuştur.

Çalışma hayatına İçişleri Bakanlığı Uzman Yardımcısı olarak başlamış ve İçişleri Bakanlığı tarafından açılan yarışma sınavını kazanarak Mülki İdare Amiri olmuştur.

Yozgat Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliğine başlamış; Yozgat’ta İl Merkez Stajını, Konya Cihanbeyli ve Balıkesir Erdek’te refiklik stajını, Ankara’da Mülkiye Müfettişi refiklik stajını tamamlamıştır. Bakanlık merkez stajı kapsamında Ankara’da 4 ay yabancı dil eğitimi aldıktan sonra İngiltere Portsmouth LSI’da dil eğitimi almıştır.

Yozgat Çandır ilçesinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulunmuştur. (Yozgat Akdağmadeni Kaymakamlığına ve Yozgat Vali Yardımcılığına vekâlet etmiştir.) Kaymakamlık kursunu başarıyla tamamlayarak sırasıyla; Çorum ili Uğurludağ, Kahraman Maraş İli Andırın Kaymakamı ve 23/08/2023 tarihli ve 2023/388 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile İlçemize atanmıştır.             

Yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı üç kez Başarı Belgesi ve bir Üstün Başarı Belgesi ile ödüllendirilmiştir.

Kaynak: HABER MERKEZİ