Karaoğlan Koleji öğrencilerine geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

11 ve 12. sınıflar ile 7 ve 8. sınıflara Karaoğlan Eğitim Atölyesinde hafta içi her gün akşam 19:00 ile 22:00 saatleri arasında düzenli etüt çalışmaları yapılıyor.

Karaoğlan Koleji Eğitim Öğretim Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor (1)

Karaoğlan Koleji Müdürü Mehmet Karabulut yaptığı açıklamalarda şunları söyledi, “Amacımız onun için sınıf öğrencilerimizi YGS’ye 8. sınıf öğrencilerimizi LGS’ye en iyi hazırlamanın kararlılığı içerisindeyiz. Anasınıflarımızı bir üst sınıflara hazırlamanın gayretindeyiz. Bu konuda hiçbir fedakarlıktan kaçınmadığımızı belirtmek istiyorum. Görevlerini en iyi şekilde yapan, verdiğimiz görevleri eksiksiz yerine getiren, vefakar, cefakar, tecrübeli ve çalışkan öğretmenlerime teşekkür ediyorum.

Karaoğlan Kolejinin amacı bize emanet edilen her öğrenciye sahip çıkmak. Afşin’in eğitim seviyesine en üst seviyeye taşımaktır. Ayrıca okulumuzda tüm öğrencilerimize birebir özel dersler ve ek çalışmalar yapılmaktadır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi Eğitim ki ya ülkeleri şerefli Şanlı ve yüce bir toplum halinde yaşatır ya da Esaret ve sefalete sürükler” dedi.

Karaoğlan Koleji Eğitim Öğretim Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor (4)Karaoğlan Koleji Eğitim Öğretim Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor (3)

Muhabir: Ali Çolak