Kahramanmaraş'a 5 yeni hastane yapılacak Kahramanmaraş'a 5 yeni hastane yapılacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; bugün ülke genelinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Trakya'nın batısı ve Bursa çevreleri, (Muğla hariç) Ege, Akdeniz ve Batı Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Karadeniz ve Sivas'ın doğusunun yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Yarın, Marmara, Ege'nin iç ve kuzey kesimleri, Karadeniz Bölgesi'nin tamamı, İç Anadolu'nun kuzey ve doğu kesimleri ile Adana ve Osmaniye çevrelerinde yağış bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Kahramanmaraş için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Kahramanmaraş hava durumu Gök Gürültülü Sağanak Yağış, sıcaklık 34°. Yarın için Kahramanmaraş hava durumu Gök Gürültülü Sağanak Yağış, sıcaklık 36°. 9 Temmuz 2023 Pazar Kahramanmaraş hava durumu Gök Gürültülü Sağanak Yağış, sıcaklık 34°. 10 Temmuz 2023 Pazartesi Kahramanmaraş hava durumu Gök Gürültülü Sağanak Yağış, sıcaklık 34°. 11 Temmuz 2023 Salı Kahramanmaraş hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 35°.